Z naszych miast

Bydgoski Jarmark Świąteczny otwarty!

Cofnij

21 listopada 2022

Włączenie światełek na choince i iluminacji świątecznych oficjalnie zainaugurowało tegoroczny Bydgoski Jarmark Świąteczny w sobotę 19 listopada. Mnóstwo atrakcji czek na ulicy Mostowej, Starym Rynku i Placu Teatralnym.

W sobotę (19.11) o godz. 16.30 prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski i przewodnicząca Rady Miasta Monika Matowska włączyli światełka na choince na Starym Rynku. Bydgoszczanie, którzy licznie pojawili się w samym centrum miasta oprócz możliwości skorzystania z wielu jarmarkowych atrakcji mogli obejrzeć też pokaz ognia, który zaprezentowali artyści z grupy Mimezis.

Bydgoski Jarmark Świąteczny potrwa do 22 grudnia. Wystawcy zapraszają codziennie od godz. 13 do 20, w piątek i sobotę do 21. Aż do 26 grudnia (poza Wigilią) będzie można korzystać z zimowego miasteczka. W tym roku dostępne będą m.in. diabelski młyn, wenecka karuzela, kolejka świąteczna, labirynt (czynne będą już od godz. 11).

Źródło: bydgoszcz.pl

X
Używamy ciastka

Na tej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są wymagane do działania strony, inne są użyteczne, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z korzystania z sieci..