Z naszych miast

Bydgoszcz: Aktywne wakacje!

Cofnij

2 lipca 2024

Bydgoszcz nie daje chwili wytchnienia i od 1 lipca, tuż po zakończeniu czerwcowej rywalizacji rowerowej, zaprasza do aktywnej zabawy przez cały okres wakacyjny. Konkurs Aktywne Wakacje już się rozpoczął i jeśli aktywnie spędzacie czas biegając, spacerując lub jeżdżąc na rowerze, ta zabawa jest stworzona właśnie dla Was! Wyruszcie na wakacyjne szlaki, bo u celu czekają odznaki i nagrody Aktywnych Miast.

Konkurs „Aktywne Wakacje” potrwa przez osiem tygodni. Każdego tygodnia za pokonanie dedykowanego aktywności dystansu z użyciem aplikacji Aktywne Miasta w trzech kategoriach:

  • rower i kolarstwo (100km),
  • nordic walking i chodzenie (35km).
  • bieganie i canicross, rolki (25km),

uczestnicy otrzymają specjalne wirtualne odznaki. Na uczestników czekają dwie nagrody (dla Pani i Pana) w tygodniu w każdej kategorii aktywności oraz trzy nagrody główne za zdobycie wszystkich 8 wakacyjnych odznak.

Nagrodami tygodnia są gadżety promocyjne z logotypem Aktywne Miasta. Na najbardziej zaangażowanych czekają nagrody finansowe! Bony o wartości 1 tysiąca złotych każdy, do sklepu CentrumRowerowe.pl. Zostaną one wylosowane po zakończeniu naszej wakacyjnej zabawy wśród osób, które zdobędą osiem specjalnych odznak.

W imieniu Bydgoszczy zapraszamy całą Polskę do zabawy! Regulamin znajdziecieTUTAJ

Źródlo: bydgoszcz.pl

Julia Wiśniewska

X
Używamy ciastka

Na tej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są wymagane do działania strony, inne są użyteczne, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z korzystania z sieci..