Z naszych miast

Europejski Tydzień Mobilności

Cofnij

18 września 2023

Rusz się! Przed nami Tydzień Mobilności. Będziemy namawiać do aktywności w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności w dniach: 16-22 września.

Aby wziąć udział w zabawie należy wykonać przy użyciu aplikacji Aktywne Miasta aktywność o dystansie min. 3 km. Można biegać, chodzić (również z kijkami), jeździć na rowerze czy kolarzówce, rolkach, deskorolce, hulajnodze, wózku, canicross. Każdego dnia za wykonaną zgodnie z regulaminem aktywność uczestnik otrzyma dedykowaną odznakę graficzną. Każdego dnia, jedna osoba z taką odznaką otrzyma nagrodę dnia – zestaw gadżetów promocyjny Aktywne Miasta.

Osoby, które będą aktywne każdego dnia i zdobędą w aplikacji siedem odznak mają szansę zdobyć nagrodę główną –smartwatch Garmin. Jest o co walczyć! Regulamin

Zapraszamy wszystkich aktywnych do świętowania z nami Europejskiego Tygodnia Mobilności.

Europejski Tydzień Mobilności to coroczna inicjatywa organizowana przez Europejską Komisję Transportu oraz Agencję Wykonawczą ds. Innowacji i Sieci (INEA). To wydarzenie ma na celu promowanie zrównoważonego transportu i mobilności w Europie oraz podkreślanie znaczenia ekologicznego, bezpiecznego i efektywnego transportu.

To czas, aby wspólnie zastanowić się nad wyzwaniami związanymi z transportem i znaleźć rozwiązania, które przyczynią się do poprawy jakości życia i ochrony środowiska.

W ramach tygodnia obchodzimy w dniu 22 września Światowy Dzień Bez Samochodu, który jest częścią inicjatywy promującej alternatywne środki transportu i ograniczanie emisji spalin.

X
Używamy ciastka

Na tej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są wymagane do działania strony, inne są użyteczne, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z korzystania z sieci..