Z naszych miast

Gdańsk: rejs dla aktywnych mieszkańców

Cofnij

19 lutego 2020

Zbieraj bursztynowe punkty i popłyń w wyjątkowy rejs. Za każde skorzystanie z Karty Mieszkańca oraz udział w darmowych zajęciach „Aktywuj się w Gdańsku” przyznawane są bursztynowe punkty. Akcja trwa do 31 grudnia 2020 roku. Na najaktywniejszych czeka wyjątkowy rejs gdańskimi oldtimerami - jachtami STS "Generał Zaruski", "Old Antica", "Bryza H", "Bonawentura", "Baltic Star". Przewidziane są także inne nagrody rzeczowe.

Akcja ruszyła 10 lutego. Bursztynowe punkty naliczają się automatycznie przy każdorazowym skorzystaniu z bezpłatnego wejścia z Kartą Mieszkańca, z rabatu, ale także wtedy, gdy ktoś ponownie odwiedzi dane miejsce i zapłaci pełną cenę biletu.

Na stronie jestemzgdanska.pl cyklicznie będzie pojawiało się więcej specjalnie oznakowanych partnerów przyznających punkty.

Bursztynowe punkty przyznawane są także za udział w bezpłatnych wybranych zajęciach cyklu „Aktywuj się w Gdańsku”, wśród których są m.in. zumba, gimnastyka dla seniora, joga na zdrowie czy piesze wędrówki z rodziną (lista dostępna pod adresem jestemzgdanska.pl/partner).

Jedna obecność to 1 bursztynowy punkt.

Źródło: www.gdansk.pl

Michał Cyrankiewicz-Gortyński

Redaktor