Patronaty

III Kongres All About Football: Edukacja fundamentem dobrego szkolenia


20 maja 2022

III Kongres All About Football już w dniach 18-19 czerwca na Stadionie Wisły Kraków

Przed nami dwudniowa konferencja szkoleniowa poruszająca tematykę edukacji dzieci i młodzieży w sporcie z naciskiem na piłkę nożną.

W Polsce dominuje tradycyjny system edukacji – a podczas konferencji uwypuklony zostanie wariant edukacji progresywnej. W filozofii edukacji progresywnej wychowawcy powinni uczyć dzieci myślenia, a nie polegać na zapamiętywaniu na pamięć. Edukacja tradycyjna zagraża kreatywności i w małym stopniu uwzględnia naukę poprzez doświadczenia. Podczas konferencji duży nacisk zostanie postawiony również na tzw. Mentoring, czyli przedstawienie sposobów na skuteczną współpracę pomiędzy trenerami i zawodnikami. Budowanie relacji międzyludzkich opartych o wartości sportowe, rozwijające dzieci i młodzież

Prelegenci:

➡ Rebecca Sawiuk - trenerka z licencją UEFA A, pracująca na co dzień w Watford FC. Autorka publikacji naukowych, związana z University of Hertfordshire, gdzie prowadzi wykłady ze szkolenia w sporcie. Mocno zaangażowana w rozwój kobiecej piłki nożnej. Dyrektor ds. piłki nożnej na Uniwersytecie Loughborough.
Paul Stewart – były reprezentant Anglii w piłce nożnej – reprezentował barwy m.in. Blackpool, Manchesteru City, Tottenhamu Hotspur czy Liverpoolu. Po ciężkich doświadczeniach z dzieciństwa, obrał sobie za cel edukację w zakresie gwarantowania bezpieczeństwa młodym zawodnikom.
Jimmy Gilligan – były piłkarz takich klubów jak Portsmouth czy Cardiff City. Obecnie pracuje w Watford jako dyrektor ds. rozwoju technicznego - wcześniej pracował m.in. w Nottingham Forest, Wimbledonie, MK Dons oraz w Angielskim Związku Piłki Nożnej. Posiada licencję UEFA Pro.
Jacek Pobiedziński - jeden z inicjatorów konferencji, pracujący na co dzień jako trener w akademii Watford.
Colin Reid – trener z licencją UEFA A, pracował m.in. w akademiach Totteham Hotspur czy West Ham United. Twórca autorskiego systemu szkolenia: „The Colin Reid Coaching System”.
Paweł Guziejko – przez blisko 7 lat pracował w USA jako trener dzieci w różnych klubach oraz brał udział w olimpijskim programie rozwoju utalentowanych zawodników. Związany z Angielskim Związkiem Piłki Nożnej jako FA Skills Coach oraz FA Tutor. W obu rolach zajmował się edukacją trenerów. Obecnie jest trenerem grupy U12 w akademii Norwich City FC, która uznawana jest za jedną z najlepszych w Anglii.
Sally Needham - trenerka z licencją UEFA A oraz edukatorka w Angielskim Związku Piłki Nożnej. Zwolenniczka rozwoju wiedzy o psychologii w piłce nożnej.
Ben Bartlett - autor wielu publikacji szkoleniowych oraz książki „Constraining Football”. Trener posiadający najwyższą licencję UEFA PRO, pracujący na co dzień jako szef szkolenia w Akademii Fulham FC.

Zapisy za pośrednictwem systemu PZPN24 (Trenerzy) oraz Evenea.pl

Do pobrania