Z naszych miast

Katowice: Budzik na placu Kwiatowym przypomina o wyborach #NeŚpijBoCięPrzegłosują

Cofnij

3 października 2023

Na placu Kwiatowym stanął dziś (3.10.) nasz budzik. To element promujący kampanię profrekwencyjną prowadzoną pod hasłem „Nie śpij, bo Cię przegłosują”, do której włączyły się Katowice. Budzik ma przypominać o wyborach parlamentarnych, które odbędą się 15 października.

- Frekwencji w wolnych i demokratycznych wyborach parlamentarnych nie udało się w Polsce pobić od ponad 100 lat. Dlatego jako Katowice wspólnie z innymi największymi miastami w Polsce włączamy się w kampanię profrekwencyjną „Nie śpij, bo Cię przegłosują”. Należy pamiętać, że każdy głos ma znaczenie w budowaniu przyszłości naszej ojczyzny. Dzięki niemu możemy decydować o rzeczach ważnych dla każdego, dotykających sfer naszego życia – takich jak zdrowie, oświata, działanie naszych miast i wsi. Nie prześpijcie tego! Spotkajmy się 15 października przy urnach! Jeśli zaśpisz - inni wybiorą za Ciebie – mówi Marcin Krupa, prezydent Katowic.

We wtorek 3 października w samo południe na placu Kwiatowym odbył się specjalny happening z udziałem dyrektora Teatru Korez Mirosława Neinerta zachęcający do udziału w wyborach.

X
Używamy ciastka

Na tej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są wymagane do działania strony, inne są użyteczne, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z korzystania z sieci..