Patronaty

Kongres Infrastruktury Polskiej

Cofnij

25 maja 2023

15 czerwca 2023 r. w Warszawie odbędzie się jedenasta edycja Kongresu Infrastruktury Polskiej. Wydarzenia już na stałe wpisało się w kalendarze polskiej branży transportowej i budowlanej. Organizatorami Kongresu są Zespół Doradców Gospodarczych TOR i portal Rynek Infrastruktury.

W tym roku tematyka Kongresu skupi się m.in. na takich kwestiach, jak zmiany, jakich potrzebują inwestycje infrastrukturalne w Polsce, trendy, wyzwania i szanse na rynku infrastruktury, zielona infrastruktura na kolei, drogach i morzu, kolej: dynamiczny rozwój czy niewykorzystywany potencjał czy publiczne i prywatne finansowanie inwestycji w czasach wysokiej inflacji. Liczymy na udział najważniejszych instytucji, firm i stowarzyszeń związanych z naszą branżą. Jak co roku, podczas zeszłorocznej edycji Kongresu gościliśmy ponad 400 uczestników reprezentujących władze centralne i samorządowe różnego szczebla, inwestorów i  generalnych wykonawców, stowarzyszenia branżowe czy świat nauki.

 

Forum Liderów PPP 2023

Przeczytaj równieżCofnij

X
Używamy ciastka

Na tej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są wymagane do działania strony, inne są użyteczne, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z korzystania z sieci..