Z naszych miast

Lenny Kravitz wystąpi w Łodzi!

Cofnij

6 grudnia 2023

Lenny Kravitz, jeden z najważniejszych artystów rockowych na świecie, przyjedzie do Łodzi w wakacje 2024 roku. Tak, tak, już 23 lipca muzyk zapewne rozgrzeje do czerwoności publiczność zgromadzoną w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert w Łodzi będzie częścią trasy BLUE ELECTRIC LIGHT TOUR 2024.

Ponadczasowy. Wybuchowy. Romantyczny. Inspirujący. Jak inaczej scharakteryzować "Blue Electric Light", czyli 12. studyjny album Lenny'ego Kravitza? Prawie 60-letni Kravitz napisał i nagrał płytę w prywatnym studiu na Bahamach, gdzie po raz kolejny udowodnił swoje doskonałe umiejętności tworzenia głębokiego, soulowego rock'n'rolla. Jako nieustanna siła twórcza - muzyk, pisarz, producent, aktor, autor, projektant - nadal pozostaje światową, niezwykle kreatywną postacią w muzyce, sztuce i kulturze. 

"Blue Electric Light" to utwory pełne pasji, a muzyka i styl artysty wciąż inspirują miliony ludzi na całym świecie. Album jest dowodem talentu Kravitza jako tekściarza, producenta i multiinstrumentalisty, który sam opracował i zagrał na większości instrumentów wraz z wieloletnim gitarzystą - Craigiem Rossem. 

 

Bilety na koncert Lenny'ego Kravitza w Łodzi trafią do sprzedaży 8 grudnia o godz. 10:00. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Lenny'ego Kravitza, na www.livenation.pl oraz www.atlasarena.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: lodz.pl

Julia Wiśniewska