Profilaktyczne badanie trzeźwości pracowników – aspekty praktyczne

Cofnij

30 marca 2023

Konferencja odbędzie się 11 kwietnia br. W jej trakcie poruszane będą kwestie związane z stosowaniem przepisów dopuszczających przeprowadzanie przez pracodawców pracy zdalnej.

W pierwszej części analizie poddane zostaną zagadnienia szczegółowe związane z wdrożeniem modelu pracy zdalnej. 

Druga sesja poświęcona zostanie praktycznym aspektom m.in.: związanym z monitorowaniem i kontrolą pracy zdalnej w kontekście ochrony prywatności; obowiązku udostępniania przez pracownika dźwięku i obrazu podczas pracy zdalnej; dokumentowania i rozliczalności pracy zdalnej w systemie ochrony danych osobowych.

Znani prelegenci zajmujący się przedmiotową problematyką od lat gwarantują wysoki poziom merytoryczny wystąpień. Organizatorzy przewidzieli czas na zadawanie pytań przez Uczestników i wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości. 

Organizator Konferencji:

Katedra Prawa Konstytucyjnego, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytet Wrocławski

Informacje o konferencji będą też dostępne na stronie https://prawo.uni.wroc.pl/ i wydziałowym Facebook-u https://www.facebook.com/wpaieuwr/

Data konferencji: 11 kwietnia 2023 r.

Forma: konferencja hybrydowa (stacjonarnie i on-line)

Miejsce obrad: Uniwersytet Wrocławski, Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii, budynek D, ul. Uniwersytecka 7-10 sala 2.D oraz on-line

Do pobrania


X
Używamy ciastka

Na tej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są wymagane do działania strony, inne są użyteczne, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z korzystania z sieci..