Aktualności

Program Cyberbezpieczny Samorząd - jak do niego podejść?

Cofnij

8 września 2023

Obecnie trwa nabór do projektu Cyberbezpieczny Samorząd, w ramach którego są przewidziane środki na zwiększenie cyberbezpieczeństwa w jednostkach samorządu terytorialnego. Razem ze Związkiem Miast Polskich oraz Śląskim Związkiem Gmin i Powiatów postanowiliśmy rozwiać wątpliwości i podyskutować o programie. 12 września odbędzie się webinar skierowny do urzędników miejskich.

Z uwagi na wiele pytań związanych z uczestnictwem w programie, postanowiliśmy wspólnie ze Związkiem Miast Polskich i Śląskim Związkiem Gmin i Powiatów zorganizować spotkanie on-line w dniu 12 września 2023 r., które będzie poświęcone wymianie doświadczeń miast w zakresie przygotowania do programu Cyberbezpieczny Samorząd.

W trakcie spotkania będzie omawiane podejście do aplikowania do programu, także w kontekście wyzwań, przed którymi miasta staną w najbliższej przyszłości.

X
Używamy ciastka

Na tej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są wymagane do działania strony, inne są użyteczne, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z korzystania z sieci..