Z naszych miast

Rod Stewart zagra w Łodzi!

Cofnij

4 września 2023

Po 8 latach od swojego ostatniego koncertu w Łodzi, Rod Stewart ponownie rozgrzeje publiczność zgromadzoną w Atlas Arenie.

Artysta zapowiedział, że 18 czerwca 2024 roku zagra w Łodzi koncert, będzie to jego jedyny koncert w Polsce w ramach trasy „One last time”. Stewart, mimo ponad 50 lat występów na scenie, w Polsce grał dotychczas zaledwie czterokrotnie. Jego ostatni koncert w Polsce odbył się w maju 2016 roku, właśnie w łódzkiej Atlas Arenie i wypełnił halę po brzegi. Stewart zaserwował publiczności blisko dwugodzinny, widowiskowy spektakl muzyczny, pełen jego największych hitów .

18 czerwca 2024 to nowa wyjątkowa data w muzycznej historii Łodzi, ponieważ tego dnia Rod Stewart ponownie wystąpi w Łodzi. Jego poprzedni występ w Atlas Arenie, obejrzało ponad 12 000 osób. Przyszłoroczny koncert, z pewnością będzie się cieszył taką samą, jeśli nie większą popularnością. Łódzcy fani, zgodnie z zapowiedzią artysty, usłyszą jego największe hity oraz mogą spodziewać się wielu, ekscytujących niespodzianek. mówi Tomasz Korowczyk, rzecznik prasowy Atlas Areny. 

Rod Stewart jest jednym z najlepiej sprzedających się artystów w historii muzyki rozrywkowej, z około 250 milionów sprzedanych płyt i singli na całym świecie. Jego charakterystyczny głos, styl i sposób pisania tekstów wykroczyły poza wszystkie gatunki muzyki popularnej… od rocka, folku, soulu, R&B oraz wpisały się do "Great American Songbook", czyniąc go jedną z niewielu gwiazd, które cieszyły się najlepszymi wynikami na listach przebojów w każdej dekadzie swojej kariery. Zdobył niezliczoną liczbę najwyższych nagród branżowych, w tym dwukrotne wprowadzono go do Rock and Roll Hall of Fame, wręczono ASCAP Founders Award za jego inwencję twórczą w pisaniu piosenek, stał się bestsellerowym autorem New York Timesa, otrzymał Grammy™ Living Legend, a w 2016 roku oficjalnie stał się "Sir Rodem Stewartem" po tym, jak otrzymał tytuł szlachecki w Pałacu Buckingham za zasługi dla muzyki i działalności charytatywnej.

Sprzedaż biletów na koncert rozpocznie się o godz. 10:00, w środę, 6 września na LiveNation.pl. 

 

Źródło: lodz.pl

Foto: Doug Sonders

 

X
Używamy ciastka

Na tej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są wymagane do działania strony, inne są użyteczne, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z korzystania z sieci..