Aktualności

Konferencja: Rozwój koncepcji planów zrównoważonej mobilności miejskiej (SUMP)

Cofnij

15 maja 2024

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w II dorocznej konferencji Rozwój koncepcji planów zrównoważonej mobilności miejskiej (SUMP), która odbędzie się w poniedziałek 27 maja 2024 r. w godzinach 9:30 - 16:00 w centrum konferencyjnym Concordia Design w Poznaniu (adres: ul. Zwierzyniecka 3, 60-813 Poznań), Wydarzenie odbędzie się w języku polskim i angielskim – zostanie zapewnione tłumaczenie.

Konferencja wpisuje się w realizację celów projektu "Wsparcie miejskich obszarów funkcjonalnych w przygotowaniu Planów Zrównoważonej Mobilności Miejskiej" finansowanego z Instrumentu Wsparcia Technicznego wdrażanego przez DG REFORM. Sesje panelowe podejmą istotne dla mobilności miejskiej tematy, m.in. rewizji rozporządzenia TEN-T i jego wpływu na SUMP, postępów w realizacji ww. projektu, najlepszych praktyk i wyzwań we wdrażaniu SUMP oraz zarządzania danymi w planowaniu mobilności miejskiej, w tym SUMI. 

Planowane dyskusje w gronie przedstawicieli administracji rządowej, Komisji Europejskiej, jednostek samorządu terytorialnego oraz środowiska naukowego będą dawały perspektywę strategiczną, jak i pragmatyczną dla omawianych kwestii.

Rejestracja na konferencję dostępna jest przez link: https://bit.ly/SUMPs2024, umieszczony również na stronie internetowej projektu: https://sumps.pl/2024/04/22/27-05-2024-ii-doroczna-konferencja-rozwoj-koncepcji-planow-zrownowazonej-mobilnosci-miejskiej-sump/. Potwierdzeniem rejestracji jest otrzymanie maila zwrotnego z wypełnionym formularzem. Forma hybrydowa konferencji nie jest planowana. 

W przypadku pytań, prosimy o ich kierowanie na adres: [email protected]

X
Używamy ciastka

Na tej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są wymagane do działania strony, inne są użyteczne, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z korzystania z sieci..