Media

Świąteczne Targi Książki coraz bliżej

Cofnij

8 listopada 2022

4. edycja Świątecznych Targów Książki już 18-19 listopada odbędzie się w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie.

 

Wśród targowych gości m.in. Andrzej Stasiuk, Janusz Leon Wiśniewski, Karolina Korwin-Piotrowska, Marek Niedźwiedzki oraz twórcy z Ukrainy, w tym Julia Mendel, dziennikarka, była sekretarz prasowa Wołodymyra Zełenskiego. Łącznie zaplanowano 25 spotkań autorskich, na których pojawi się ponad 30 autorów, swoją ofertę zaprezentuje blisko 50 wydawnictw.

“Rzeszów intensywnie stawia na wydarzenia kulturalne traktując je jako inwestycję w przyszłość. Bardzo aktywnie traktujemy też sferę czytelnictwa. W tym roku w porozumieniu z Unią Metropolii Polskich realizujemy dużą akcję #CzytanieRządzi. Perłą w koronie działań w obszarze czytelnictwa będą nasze Świątecznie Targi Książki” – mówił z kolei prezydent Konrad Fijołek.

Więcej informacji: Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie coraz bliżej – Rynek książki (rynek-ksiazki.pl)

X
Używamy ciastka

Na tej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są wymagane do działania strony, inne są użyteczne, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z korzystania z sieci..