Z naszych miast

SzczecinLove! Kometa nad Wałami Chrobrego


12 sierpnia 2020

 

Jest pierwsze zwycięskie zdjęcie w tegorocznej edycji konkursu Szczecin Love! Tym razem największym uznaniem internautów cieszyła się fotografia ukazująca oświetlone Wały Chrobrego, nad którymi przelatuje kometa. Zabawa trwa nadal i cały czas można zgłaszać swoje zdjęcia!

Fotografia nadesłana przez pana Marcina zdobyła najwięcej głosów w trakcie I etapu tegorocznej edycji konkursu (501) i właśnie dzięki temu zwyciężyła. Oznacza to, że pierwszy z czterech aparatów FUJIFILM Instaxmini LiPlay trafi właśnie do tego użytkownika.

Zabawa trwa jednak dalej! Masz ochotę wziąć udział w konkursie jako autor zdjęć? Pokaż nam miejsca, które najbardziej zauroczyły Cię Szczecinie. Może będą to ciekawe budynki, nadodrzańskie okolice lub zielone parki? A może wolisz spoglądać na miasto z lotu ptaka i chcesz podzielić się zachwycającą panoramą stolicy Pomorza Zachodniego? Wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie!

Co zrobić żeby zgłosić swoje zdjęcie do konkursu? W tym roku jest to jeszcze łatwiejsze niż wcześniej! Wystarczy uwiecznić na fotografiach ulubione zakątki Szczecina i  „wrzucić je” z komputera lub telefonu bezpośrednio na stronę internetową www.Szczecin.Love.

Tegoroczna edycja konkursu potrwa do 11 października i podobnie jak poprzednie, została podzielona na 4 etapy. W każdym z nich kultowym aparatem FUJIFILM Instaxmini LiPlay zostanie nagrodzona jedna osoba, której praca otrzyma w danym etapie najwięcej głosów od internautów.

Dodatkowo spośród wszystkich uczestników Jury wyłoni dwóch zwycięzców nagrody głównej: kamery GOPRO HERO8 Black CHDHX-801-RW. Co więcej, oprócz nagród głównych i etapowych przyznanych zostanie jeszcze kilkadziesiąt pakietów z gadżetami Szczecin Floating Garden 2050.

Szczegółowe informacje o konkursie, w tym jego regulamin oraz dokładny harmonogram poszczególnych etapów, znajduje się na stronie stronie internetowej konkursu.

Źródło: www.szczecin.pl

Michał Cyrankiewicz-Gortyński

Redaktor