Patronaty

V Kongres Sport Biznes Polska

Cofnij

15 lutego 2023

Jubileuszowa edycja konferencji, Gala podsumowująca rok w branży, znamienici prelegenci i reprezentanci środowiska z całej Polski, merytoryczne dyskusje. Wielkimi krokami zbliża się święto sportu i biznesu sportowego - Kongres Sport Biznes Polska.

Unia Metropolii Polskich im. Pawła Adamowiczaponownie objęła patronatem Kongres Sport Biznes Polska, który odbędzie się 21 marca 2023 roku w Hotelu Hilton w Warszawie. Już po raz piąty Stowarzyszenie Sport Biznes Polska zgromadzi w jednym miejscu przedstawicieli wszystkich sektorów rynku sportu i biznesu sportowego. Wśród kilkuset gości spodziewać się można reprezentantów samorządów, obiektów i ośrodków sportu, marek sponsorujących sport, organizacji sportowych, e-sportowych, ale również sportowców i przedstawicieli mediów.  

W trakcie Kongresu zostaną poruszone kwestie newralgiczne dla funkcjonowania i rozwoju sportu w Polsce. W agendzie bloku dla samorządów znaleźć można takie tematy, jak:

  • Przyszłość sportu w samorządach – czy wieloletnie strategie i programy rozwoju sportu są słusznym rozwiązaniem? Jak reagować na zmiany zachowań i potrzeb mieszkańców? (Debata)
  • W jaki sposób organizacja wydarzeń sportowych opłaca się samorządom - efektywność i skuteczność eventów w ujęciu budżetowym, turystycznym i promocyjnym (Debata),
  • Sportowa oferta samorządu - jak poznać potrzeby mieszkańców, organizacji sportowych i biznesu oraz przygotować ciekawą i angażującą ofertę? (Prezentacja)
  • Rola samorządu w rozwoju sportu – finansowanie, zarządzanie i współpraca z lokalnymi podmiotami (Debata)

Istotą eventów SBP jest skupienie na realnych problemach, wspólne wypracowanie rozwiązań, ale również wymiana doświadczeń i wzajemne inspirowanie do rozwoju. Nad programem wydarzenia czuwa specjalnie w tym celu powołana Rada, w której zasiada ponad 60 czołowych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem. Również do programu zaproszono kluczowych specjalistów, dzięki czemu toczące się dyskusje oparte będą o najlepsze wzorce.

Zwieńczeniem jubileuszowej edycji Kongresu będzie II Gala Sport Biznes Polska. Uroczystość ma na celu podsumowanie ubiegłego roku w branży sportu i biznesu sportowego, a także uhonorowanie osób, podmiotów czy projektów, które swoim innowacyjnym podejściem szczególnie wyróżniły się na tle innych i mogą stanowić wzór do naśladowania.

Na uczestników Kongresu czeka również wiele nowości ułatwiających nawiązywanie nowych kontaktów.

Dla członków Unii Metropolii Polskich została przygotowana specjalna oferta uczestnictwa w preferencyjnych cenach:  

  • Pakiet ONLINE – 99 zł netto/ regularna cena 159
  • Pakiet STANDARD (Kongres) - 399 zł netto / regularna cena 599 zł
  • Pakiet Premium (Kongres + Gala) - 699 zł netto / regularna cena 899 zł
  • Pakiet VIP - 1 799 zł netto/regularna cena 2 199 zł
  • Pakiet Gala - 319 z netto/ regularna cena 399 zł

Aby skorzystać z rabatu, wystarczy przy rejestracji wpisać w polu „uwagi” hasło: „UMP”. Oferta specjalna obowiązuje do 1 marca lub do zamknięcia rejestracji.

Formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/3YO9UGC

Pełny program wydarzenia: https://bit.ly/40Qkejm