Edukacja

Wrocławski spot promocyjny z prestiżową nagrodą

Cofnij

1 lipca 2024

26 czerwca ogłoszono zwycięzców tegorocznej edycji US International Award, znanej również jako US International Film and Video Festival. Wrocławski spot promocyjny „Wrocław Miasto Przygody” zdobył w nim prestiżową nagrodę, umieszczając stolicę Dolnego Śląska w gronie międzynarodowych laureatów. Gratulujemy!

 

To jeden z najstarszych konkursów tego typu – pierwsza edycja odbyła się w 1967 roku. Od 2021 roku konkurs należy do cyklu festiwali organizowanych przez Filmservice International – największego organizatora festiwali filmów korporacyjnych. Nagrody przyznawane są najlepszym filmom dokumentalnym, produkcjom korporacyjnym, online i do mediów społecznościowych. Misją konkursu jest „wyróżnianie wysokiej jakości prac, wykonanych dla przemysłu, stowarzyszeń, rządów i organizacji edukacyjnych, których celem jest informowanie, motywowanie, stymulowanie lub edukowanie odbiorców”.

X
Używamy ciastka

Na tej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są wymagane do działania strony, inne są użyteczne, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z korzystania z sieci..