Aktualności

#3 Podcast o ROP. ROP dla środowiska

Cofnij

14 kwietnia 2024

Nasz cykl edukacyjnym przybliża system Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta (ROP). Ma on na celu zwiększenie świadomości mieszkańców na temat gospodarowania odpadami w naszych miastach oraz zmian, jakie wszystkich czekają. Zapraszamy na trzeci odcinek, w którym Joanna Kądziołka z Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste, która mówi o wyzwaniach środowiskowych stojących przed nami oraz o pilnej potrzeby wprowadzenia ROP.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na świadomość ekologiczną i edukację dotyczącą zrównoważonego rozwoju, rozpoczęliśmy cykl edukacyjny poświęcony systemowi Rozszerzonej Odpowiedzialności Producenta (ROP).

ROP to niezwykle ważna i korzystna dla mieszkańców zmiana, ale nowe rozwiązania dotyczące systemu gospodarowania odpadami trudno wyjaśnić w „dwóch słowach”. Z pomocą przychodzi nasz cykl, który w przystępny sposób przybliży nadchodzące i oczekiwane przez nas zmiany. W każdym odcinku naszego cyklu specjaliści branży odpadowej i przedstawiciele samorządów przedstawiają konkretne zagadnienia i podają jasne argumenty dla postulowanych zmian. 

X
Używamy ciastka

Na tej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są wymagane do działania strony, inne są użyteczne, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z korzystania z sieci..