Aktualności

XI edycja Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI

Cofnij

19 lutego 2024

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w XI edycji Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty EDUKACJA PRZYSZŁOŚCI. Zaproszenie na to wyjątkowe spotkanie kierujemy do prezydentów, burmistrzów, wójtów, dyrektorów i naczelników wydziałów edukacji w JST oraz dyrektorów szkół i przedszkoli. Spotkajmy się 20 – 21 marca 2024 r. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym!

Najważniejsze tematy  dyskusji związane będą z bieżącymi zmianami w oświacie, stojącymi przed samorządami oraz dyrektorami szkół i przedszkoli – będziemy o nich rozmawiać podczas trzech głównych ścieżek tematycznych: Finansowanie, Zarządzanie i Nauczanie. W tym roku zdecydowaliśmy się na pewną zmianę – do programu Edukacji Przyszłości włączamy ścieżkę Sztuczna inteligencja w oświacie. Uznaliśmy, że tematyka związana z AI będzie wkrótce nieodłączną częścią nauczania i warto o niej rozmawiać. Aby urozmaicić inspirujące dyskusje i oderwać się na moment od codziennych wyzwań zaprosimy uczestników Konferencji na Lubelski Wieczór Artystyczny – podczas którego wystąpi duet Małgosia Szarek & Marcin Staszek. Lubelski Wieczór Artystyczny to również idealny czas na rozmowy kuluarowe i integrację całego środowiska oświatowego.

Wyróżnikiem konferencji są jej uczestnicy i paneliści. Z jednej strony są to władze samorządowe oraz urzędnicy miejscy, gminni i powiatowi zajmujący się tematyką oświaty, z drugiej – dyrektorzy szkół i przedszkoli, nauczyciele i eksperci oświatowi. Edukacja Przyszłości to dwa dni debat, wykładów i warsztatów w gronie wybitnych ekspertów i starannie dobranych praktyków, a także liczne wydarzenia towarzyszące: strefy eksperckie, wystawy targowe i promocyjne, meeting roomy, warsztaty.

Organizatorem wydarzenia jest Municipium S.A., wydawca czasopism o tematyce samorządowej: „Pismo Samorządu Terytorialnego Wspólnota”, „Pracownik Samorządowy”, zaś współgospodarzem wydarzenia jest Miasto Lublin.

Unia Metropolii Polskich im. Pawła Adamowicza objęła wydarzenie Patronatem Środowiskowym.

Więcej informacji o Konferencji oraz rejestracja: www.oswiataprzyszlosci.pl

 

 

X
Używamy ciastka

Na tej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są wymagane do działania strony, inne są użyteczne, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z korzystania z sieci..