Aktualności

Zakończyły się obrady Samorządowego Okrągłego Stołu w Łodzi

Cofnij

21 listopada 2022

Czy polskie samorządy poradzą sobie z kryzysem energetycznym? W Łodzi w dniach 18-21.11 br. odbył się Samorządowy Okrągły Stół organizowany przez miasto i Ruch Samorządowy TAK! Dla Polski,

Samorządowy Okrągły Stół to debata wokół systemowych rozwiązań polityki z udziałem samorządów, przedstawicieli uczelni wyższych, biznesu i organizacji pozarządowych, mająca na celu utworzenie platformy wymiany doświadczeń integrującej interes publiczny z biznesem, w przestrzeni merytorycznej wskazanej przez środowisko naukowe.

Wstępem do właściwego wydarzenia były dyskusje prowadzone w podstolikach (18.11.2022), w pięciu obszarach tematycznych. Te równoległe debaty z udziałem ekspertów miały na celu wypracowanie wstępnych rekomendacji, którbyły przedstawiane i omawiane podczas Samorządowego Okrągłego Stołu w dniu 21 listopada 2022 r. 

Spotkanie w Łodzi zaowocowało wypracowaniem postulatów dotyczących kryzysu energetycznego. 

Do pobrania


X
Używamy ciastka

Na tej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są wymagane do działania strony, inne są użyteczne, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia z korzystania z sieci..