Patronaty

XIX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów


7 lipca 2021

Serdecznie zapraszamy Państwa na XIX Samorządowe Forum Kapitału i Finansów, które odbędzie się 6-7 października 2021 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.


Samorządowe Forum Kapitału i Finansów łączy najbardziej wpływowych przedstawicieli administracji samorządowej i publicznej ze światem biznesu i finansów. Najbliższa edycja wydarzenia to 2 dni spotkań, 10 równoległych konferencji tematycznych oraz 60 debat i prezentacji. Wśród uczestników obecni są włodarze województw, powiatów, miast i gmin, skarbnicy, sekretarze oraz wyżsi urzędnicy samorządowi, a także naukowcy i eksperci branżowi.


Na konferencji samorządowcy mają możliwość zapoznania się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami, które wskazują jak najefektywniej wykorzystać środki budżetowe.


Obok ambitnego programu merytorycznego konferencjom towarzyszyć będą ciekawe wydarzenia dodatkowe takie jak: Gala Inwestorów Samorządowych, podczas której uhonorujemy laureatów rankingów WSPÓLNOTY, strefy eksperckie, wystawy targowe i promocyjne oraz koncert Gwiazdy Wieczoru.


Organizatorem wydarzenia jest spółka MUNICIPIUM, wydawca Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”.
Więcej informacji na temat Forum oraz link do rejestracji znajdziecie Państwo na stronie 

Patronat nad Forum objęła m.in.  Unia Metropolii Polskich im. Pawła Adamowicza

Do zobaczenia w Katowicach!